ABUS casco da città Skurb ACE - Elegante bici per uso quotidiano, skate, BMX o lonGBoard Verde (Moss Green), taglia M

Casco Ciclismo Urban Abus Skurb ACE Moss Green Taglia:M

offerte usate a partire da

ABUS casco da città Skurb ACE - Elegante bici per uso quotidiano, skate, BMX o lonGBoard Verde (Moss Green), taglia M

Prezzo totale più basso
Disponibilità immediata. Disponibile consegna express con Amazon Prime.
46,99 €
Spedizione gratuita

Casco Ciclismo Urban Abus Skurb ACE Moss Green Taglia:M

spedizione in 5/15 giorni lavorativi
63,96 €
Spedizione da 10,00 €

ABUS casco da città Skurb ACE - Elegante bici per uso quotidiano, skate, BMX o lonGBoard Verde (Moss Green), taglia M

Generalmente spedito entro 11-12 giorni
67,49 €
Spedizione da 9,95 €

Abus Skurb Ace Urban Helmet Nero M

12 giorno(i) lavorativi
68,99 €
Spedizione da 3,99 €

ABUS casco da città Skurb ACE - Elegante bici per uso quotidiano, skate, BMX o lonGBoard Verde (Moss Green), taglia M

74,40 €
Spedizione gratuita

Prodotti simili

Urban Prime Urban Helmet, Casco Mobilità Elettrica Unisex Adulto, Nero, L
37,59 €
Vai al negozio
Amazon.it
Spedizione gratuita
CASCO B-URBAN CITY IN-MOLD AVIO M 55/58
45,49 €
3 prezzi
bikeinn.com (IT)
Spedizione da 3,99 €
Casco Ciclismo Urban Abus URBAN-I 4.0 LR Signal Silver Taglia:L
62,99 €
4 prezzi
bikeinn.com (IT)
Spedizione da 3,99 €
CASCO B-URBAN CITY IN-MOLD AVIO L 56/61
45,49 €
3 prezzi
bikeinn.com (IT)
Spedizione da 3,99 €
ABUS casco da città Skurb ACE - Elegante bici per uso quotidiano, skate, BMX o lonGBoard Verde (Moss Green), taglia M

Offerta più conveniente

CITYHELM / SKATERHELM: voor stijlvolle wielrijders die in het dagelijks leven veel fietsen, maar ook voor skateboarders, longboarders en BMX-rijders VEILIG & STIJLVOL: Betrouwbare hoofdbescherming dankzij de onlosmakelijke combinatie van schokabsorberend hardschuim (EPS) en buitenschaal in een modern design VERSTELBAAR: Nauwkeurige aanpassing en individuele aanpassing aan de hoofdomtrek met behulp van de draaiknop - als alternatief is het verstelsysteem uitneembaar PRODUCTDETAILS: Unisex-helm voor jongeren en volwassenen - maten in centimeters komen overeen met de hoofdomtrek van de drager GEVENTILEERD: 2 luchtinlaten en 10 luchtuitlaten in de helm houden het hoofd koel tijdens dagelijkse ritten VOOR VLECHT-/STAARTDRAGERS: Het in hoogte verstelbare verstelsysteem aan de achterkant van het hoofd schept ruimte voor een vlecht
46,99 €
Amazon.it