ABUS AirBreaker Casco da ciclismo - Casco da bici di fascia alta per ciclismo professionistico - Unisex, per uomo e donna Arancia (goldfish orange) M (52-58 cm)

ABUS Casco da bici strada AirBreaker - di alta gamma per il ciclismo professionale ragazzi e adulti uomo donna Arancione, taglia M

ABUS AirBreaker Casco da ciclismo - Casco da bici di fascia alta per ciclismo professionistico - Unisex, per uomo e donna Arancia (goldfish orange) M (52-58 cm)

Prezzo totale più basso
Disponibilità immediata. Disponibile consegna express con Amazon Prime.
192,99 €
Spedizione gratuita

ABUS AirBreaker Casco da ciclismo - Casco da bici di fascia alta per ciclismo professionistico - Unisex, per uomo e donna Arancia (goldfish orange) M (52-58 cm)

Generalmente spedito entro 11-12 giorni
225,82 €
Spedizione da 9,95 €

ABUS AirBreaker Casco da ciclismo - Casco da bici di fascia alta per ciclismo professionistico - Unisex, per uomo e donna Arancia (goldfish orange) M (52-58 cm)

255,83 €
Spedizione gratuita

Abus Airbreaker Helmet Arancione M Goldfish Orange

19 giorno(i) lavorativi
262,99 €
Spedizione da 3,99 €

ABUS AirBreaker Casco da ciclismo - Casco da bici di fascia alta per ciclismo professionistico - Unisex, per uomo e donna Arancia (goldfish orange) M (52-58 cm)

Generalmente spedito entro 4-5 giorni
278,39 €
Spedizione gratuita
ABUS AirBreaker Casco da ciclismo - Casco da bici di fascia alta per ciclismo professionistico - Unisex, per uomo e donna Arancia (goldfish orange) M (52-58 cm)

Offerta più conveniente

Voor succesvol wielrennen: Lichte, solide In-Mold weghelm met duurzame combinatie van EPS en PC-schaal - individuele pasvorm dankzij Zoom Ace-verstelsysteem met nauwkeurige draaiknop Veilig, zelfs bij hoge snelheid op de fiets: Goede hoofdbescherming dankzij ActiCage Lite - met structurele versterking in het EPS-materiaal voor optimale stabiliteit Innovatief Multi-Speed ontwerp met honingraatstructuur: Voor perfecte ventilatiedosering - optimale aerodynamica in snelle, vlakke etappes en maximale ventilatie in langzame, bergachtige etappes Details: Unisex-helm voor volwassenen - maten in centimeters komen overeen met de hoofdomtrek van de drager FlowStraps: Bandjes die volledig tegen het gezicht aanliggen - klapperen niet, zijn bijzonder licht en aerodynamisch
192,99 €
Amazon.it