Scheda Lenovo ThinkSystem RAID 5350-8i PCIe 12Gb

Thinksystem raid 5350-8i pcie 12gb adapter - 4y37a72482

offerte usate a partire da 437,83 €

Scheda Lenovo ThinkSystem RAID 5350-8i PCIe 12Gb

Prezzo totale più basso
3-6 giorni lavorativi
194,99 €
Spedizione da 14,90 €

Lenovo ISG ThinkSystem RAID 5350-8i PCIe

Disponibilità immediata
498,00 €
Spedizione da 5,00 €

Lenovo ISG ThinkSystem RAID 5350-8i PCIe

Generalmente spedito entro 2-3 giorni
573,41 €
Spedizione da 7,28 €
Scheda Lenovo ThinkSystem RAID 5350-8i PCIe 12Gb

Offerta più conveniente

Lenovo ThinkSystem RAID 5350-8i PCIe 12Gb Adapter je zmogljiv in zanesljiv RAID krmilnik, zasnovan za strežnike ThinkSystem, ki ponuja visoko zmogljivost in napredne funkcije za zaščito podatkov. Idealen je za aplikacije z intenzivnim dostopom do podatkov, kot so virtualizacija, baze podatkov in analitika. Glavne lastnosti: Vmesnik: PCIe 3.0 x8 - omogoča hitro in stabilno povezavo. Pasovna širina: 12 Gb/s za SAS, 6 Gb/s za SATA - zagotavlja visoke hitrosti prenosa podatkov. Notranji priključki: 8 (SFF-8643 mini-SAS HD) - omogoča povezovanje več naprav. Podprti protokoli: SAS, SATA - široka kompatibilnost z različnimi diski. RAID Funkcionalnosti: Podprti načini: RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 - zagotavlja prilagodljivost pri konfiguracijah shranjevanja. Predpomnilnik: 2 GB DDR4 z zaščito pred izpadom napajanja (CacheVault) - izboljšuje zmogljivost in zagotavlja varnost podatkov. Global Hot Spare: Dinamično dodeljevanje rezervnih diskov za povečano zanesljivost. Napredna z
194,99 €
3-6 giorni lavorativi
strezniki.net/it

Prodotti simili

Adattatore interno Lenovo ThinkSystem RAID 5350-8i PCIe 12Gb
182,79 €
Vai al negozio
strezniki.net/it
Spedizione da 14,90 €
Lenovo 4Y37A72482 controller RAID PCI Express x8 3.0 12 Gbit/s (LENOVO THINKSYST
570,29 €
Vai al negozio
ebay.it
Spedizione da 4,87 €