RAM Lenovo ThinkSystem 32GB TruDDR5 5600MHz (1Rx4) RDIMM - 4X77A88049

Prezzo totale più basso
3-6 giorni lavorativi
1.096,78 €
Spedizione da 14,90 €

32GB 1RX4 PC5-5600 16GB

Disponibilità immediata
1.121,65 €
Spedizione gratuita

32GB 1RX4 PC5-5600 16GB

Generalmente spedito entro 2-3 giorni
1.157,19 €
Spedizione gratuita

32GB 1RX4 PC5-5600 16GB

Generalmente spedito entro 2-3 settimane
1.303,69 €
Spedizione gratuita

LENOVO ThinkSystem 32GB TruDDR5 5600MHz (1Rx4) RDIMM 4X77A88049 - Nouvo

PIXAMICI70 (70€ di sconto su acquisti a partire da 1600€)
1 giorni lavorativi
1.572,61 €
Spedizione da 4,99 €

32GB 1RX4 PC5-5600 16GB

Disponibilità immediata
1.696,00 €
Spedizione gratuita

32GB 1RX4 PC5-5600 16GB

Generalmente spedito entro 9-10 giorni
1.701,52 €
Spedizione gratuita

32GB 1RX4 PC5-5600 16GB

Generalmente spedito entro 7-8 giorni
1.710,99 €
Spedizione gratuita

LENOVO MEM 32GB 1RX4 TRUDIMM5 5600MHZ RDIMM

Spedizione entro 3 - 8 giorni lavorativi dall'avvenuto pagamento.
1.831,14 €
Spedizione gratuita
• 1
• 2
Segnalare contenuti illegali
RAM Lenovo ThinkSystem 32GB TruDDR5 5600MHz (1Rx4) RDIMM - 4X77A88049

Offerta più conveniente

Lenovo ThinkSystem 32GB TruDDR5 5600MHz (1Rx4) RDIMM - 4X77A88049 Opis izdelka:Lenovo ThinkSystem TruDDR5 pomnilnik zagotavlja najvišjo zmogljivost, zanesljivost in energijsko učinkovitost za najnovejše strežnike Lenovo. Modul 32 GB DDR5 RDIMM s hitrostjo 5600 MHz in konfiguracijo 1Rx4 omogoča izjemno hitro obdelavo podatkov in stabilno delovanje tudi pri najbolj zahtevnih aplikacijah in virtualizacijskih obremenitvah. TruDDR5 moduli so tovarniško testirani in certificirani za popolno združljivost s strežniki Lenovo ThinkSystem, kar zagotavlja optimalno delovanje, večjo prepustnost in zanesljivo delovanje 24/7. Ključne značilnosti: Kapaciteta: 32 GB Tip pomnilnika: DDR5 RDIMM Hitrost: 5600 MHz Rank: 1Rx4 Nizka poraba energije in izboljšana termična učinkovitost 100% kompatibilen z Lenovo strežniki (TruDDR5 certificirano) PN: 4X77A88049 Združljivo z:Lenovo ThinkSystem serijami strežnikov, ki podpirajo DDR5 pomnilnik (npr. SR650 V3, SR630 V3, ST650 V3, SR250 V3 in druge). Stat
1.096,78 €
3-6 giorni lavorativi
strezniki.net/it

Prodotti simili

Lenovo ThinkSystem 32GB TruDDR5 4800MHz (1Rx4) 9x4 RDIMM - 4X77A77483
974,78 €
Vai al negozio
strezniki.net/it
Spedizione da 14,90 €
Lenovo Thinksystem 16Gb Truddr4 2666 Mhz (2Rx8
691,00 €
3 prezzi
amazon-marketplace.it
Spedizione da 20,09 €
Lenovo 4ZC7A08707 memoria 16 GB 1 x DDR4 2933 MHz [4ZC7A08707]
128,20 €
2 prezzi
strezniki.net/it
Spedizione da 14,90 €
Lenovo ThinkSystem 64GB TruDDR5 5600MHz (2Rx4) RDIMM - 4X77A88052
2.499,00 €
5 prezzi
strezniki.net/it
Spedizione da 14,90 €