Kanzy Olio di Rosa Mosqueta 120ml Olio di Rosa Canina, Spremuto a Freddo, Vegano e Non Raffinato Rosehip Oil per Viso, Corpo, Capelli, Pelle e Mani

Kanzy Olio di Rosa Mosqueta Puro al 100% Bio 120ml Olio di Rosa Canina Biologico, Spremuto a Freddo, Vegano e Non Raffinato Rosehip Oil per Viso, Corpo, Capelli, Pelle, e Mani

Kanzy Olio di Rosa Mosqueta 120ml Olio di Rosa Canina, Spremuto a Freddo, Vegano e Non Raffinato Rosehip Oil per Viso, Corpo, Capelli, Pelle e Mani

Prezzo più basso
Disponibilità immediata. Disponibile consegna express con Amazon Prime.
11,99 €
9.99 EUR/100.0 ml
Spedizione da 3,99 €

Kanzy Olio di Rosa Mosqueta Puro al 100% Bio 120ml Olio di Rosa Canina Biologico

Prezzo totale più basso
Spedizione entro 4 - 5 giorni lavorativi dall'avvenuto pagamento.
15,91 €
Spedizione gratuita

Olio di rosa canina Kanzy 120 ml

Consegna in 1-3 giorni lavorativi
26,90 €
Spedizione da 4,50 €

Prodotti simili

Olio di vitamina E biologico Kanzy 60 ml
9,99 €
16.65 EUR/100.0 ml
2 prezzi
amazon-marketplace.it
Spedizione da 3,99 €
Kanzy Olio di Rosa Mosqueta 50 ml Olio di Rosa Canina, Spremuto a Freddo, Vegano e Non Raffinato Rosehip Oil per Viso, Corpo, Capelli, Pelle, e Mani (Confezione da 2)
27,98 €
Vai al negozio
amazon-marketplace.it
Spedizione da 3,99 €
Olio di ricino biologico spremuto a freddo Kanzy 100 ml
9,99 €
2 prezzi
amazon-marketplace.it
Spedizione da 3,99 €
Kanzy Olio di Rosa Mosqueta 120ml Olio di Rosa Canina, Spremuto a Freddo, Vegano e Non Raffinato Rosehip Oil per Viso, Corpo, Capelli, Pelle e Mani

Offerta più conveniente

Koudgeperste rozenbottelolie voor gezicht en huid: Deze plantaardige olie is koudgeperst om de voedingsstoffen en kwaliteit te behouden. Lichtgewicht en snel absorberend, perfect voor dagelijks gebruik in je huidverzorgingsroutine. Verzorging voor huid en haar: Rijk aan eigenschappen, deze veelzijdige olie verzacht en egaliseert de huid en versterkt de glans. Kan ook op het haar worden aangebracht voor een zijdezachte, gezonde finish. Milde hydratatie voor alle huidtypen: Een lichte, niet-vette olie geschikt voor de droge, normale en gevoelige huid. Houdt de huid de hele dag gehydrateerd, soepel en fris. Multifunctionele beautyolie: Perfect voor gezicht, lichaam, haar, nagels en nagelriemen. Gebruik op de haarpunten, meng met lotions of breng alleen aan voor een glad, gevoed gevoel. Clean Beauty Promise: Veganistisch, dierproefvrij en vrij van parabenen of kunstmatige toevoegingen. Verpakt in een getinte glazen fles om de frisheid te behouden.
11,99 €
amazon-marketplace.it