Canon EOS R50 + RF-S 18-45 + RF 75-300mm double zoom kit | ✅Garanzia di 5 anni

Canon EOS R50 + RF-S 18-45 + RF 75-300mm double zoom kit | ✅ Garanzia di 5 anni

Canon EOS R50 + RF-S 18-45 + RF 75-300mm double zoom kit | ✅Garanzia di 5 anni

Prezzo totale più basso
2-3 giorni lavorativi
879,99 €
Spedizione gratuita

Canon EOS R50 APS-C Mirrorless + RF-S 18-45 + 75-300mm Kit Doppio Zoom (24,2 Mp,- Fino a 15fps, DIGIC X, Video 4K UHD Fino 30p, Dual Pixel CMOS Auto Focus II, Disp, Lay Touch Ordinetabile 7,5 cm)

Prezzo totale più basso
Disponibilità immediata
879,99 €
Spedizione gratuita

Canon EOS R50 APS-C Mirrorless + RF-S 18-45 + 75-300mm Kit Doppio Zoom (24,2 Mp,- Fino a 15fps, DIGIC X, Video 4K UHD Fino 30p, Dual Pixel CMOS Auto Focus II, Disp, Lay Touch Ordinetabile 7,5 cm)

Prezzo totale più basso
Disponibilità immediata. Disponibile consegna express con Amazon Prime.
879,99 €
Spedizione gratuita

Canon EOS R50 APS-C Mirrorless + RF-S 18-45 + 75-300mm Kit Doppio Zoom (24,2 Mp,- Fino a 15fps, DIGIC X, Video 4K UHD Fino 30p, Dual Pixel CMOS Auto Focus II, Disp, Lay Touch Ordinetabile 7,5 cm)

Disponibilità immediata
959,00 €
Spedizione gratuita

Fotocamera mirrorless Canon EOS R50, nera + obiettivo RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM + obiettivo RF 75-300mm F4-5.6

Consegna in 3-5 giorni lavorativi
999,99 €
Spedizione gratuita

Fotocamera Mirrorless Canon EOS R50 24.2MP 18-150mm 4K Ultra HD WiFi Bluetooth

>72h
1.049,90 €
Spedizione gratuita

Prodotti simili

[Pronta consegna] Fotocamera Mirrorless Canon EOS R50 V Body - Prodotto in Italiano
637,54 €
12 prezzi
pixmania.com (IT)
Spedizione gratuita
Canon EOS R50 MILC 24,2 MP CMOS 6000 x 4000 Pixel Nero
589,00 €
8 prezzi
focusmart.it/
Spedizione da 9,90 €
Canon EOS R50 V + RF-S 14-30mm IS STM POWER ZOOM
604,88 €
20 prezzi
pixmania.com (IT)
Spedizione gratuita
Canon EOS R50 + RF-S 18-45 + RF 75-300mm double zoom kit | ✅Garanzia di 5 anni

Offerta più conveniente

De Canon EOS R50 systeemcamera + RF-s 18-45 systeemcamera + RF 75-300mm dubbelzoomkit is een APS-C systeemcamera met 24.2 megapixel sensor, 4K 30fps-video. De camera schiet 15 beelden per seconde, zodat je snel bewegende onderwerpen altijd haarscherp vastlegt. Filmopnames maak je in 4K 30fps kwaliteit voor professioneel ogende resultaten. Anders dan veel camera's in dit segment kent de camera geen opnamelimiet van 30 minuten. Voor filmische vertraging beschikt de camera over Full HD opnames op 120 fps. Het kantelbare touchscreen maakt het eenvoudig om vanuit ongewone hoeken te fotograferen en te vloggen. De 3,5 mm microfoonaansluiting maakt het gebruik van een externe microfoon mogelijk. Draadloos verbinden gaat via ingebouwde WiFi en Bluetooth. Via de UVC-aansluiting gebruik je de camera direct als webcam of streamingcamera. De camera weegt 375 gram, compact genoeg voor dagelijks gebruik. De RF-mount biedt toegang tot een breed assortiment verwisselbare lenzen.
879,99 €
2-3 giorni lavorativi
photospecialist.it