strip driver24v 150w
(1 offerte*)
Filtro
STRIP-DRIVER24V-150W DRIVER MW LRS T.COSTANTE OUTPUT 24V 6,5A 156W INPUT AC85-132V DC170-264V 15,9X9,7X3CM